top of page
DSC_4975_OP.jpg

Tähista lõpetamist  aiapeoga Tartu südames

Kas lõpupeoga on kõik veel lahtine? Seadke sammud Emajõe Maja poole, et pidada meie aias oma meeldejääv privaatne pidu. Raekoja platsilt jõeäärt pidi jalutades jõuab meie majja kümne minutiga.

Miks lõpupidu Emajõe Maja aias?

🎓    Palju külalisi? Meie suures aias on mõnus pidada paarikümne külalisega pidu, kuid siin tunneb ennast hästi ka hoopis suurem seltskond.

🎓    Privaatsus. Tõenäoliselt meeldib teile meie juures, kui hindate privaatsust, vaikust ja kauneid vaateid ning ei soovi kesklinnast kaugemale minna.

🎓    Iga ilmaga. Vihma puhul saab peo kolida siseruumidesse – hoiame neid teie jaoks vabana. Palava ilmaga saab olla õunapuude varjus, valgusküllasel verandal või vahepeal minna mõnusalt jahedasse majja.

🎓    Korraldusabi. Aiapeo planeerimisel aitab teid maja perenaine Bia – koos saate läbi mõelda vajamineva söögi ja joogi kogused, serveerimislaudade paiknemise ja muu vajaliku. Soovi korral aitab Bia tellida toitlustamist meie healt pikaaegselt partnerilt – kohvikult Spargel.

🎓    Teenindus. Peo ajal keedab Bia värsket auravat kohvi, pakub teed ning aitab serveerida toite. Kui soovite täisteenindust, saate tellida selle toitlustuspartnerilt.

🎓    Teie joogid. Lõpupeole eelneval päeval saate tuua oma joogid Emajõe Maja külma keldrisse, kust neid on pärast mugav lauale viia.

🎓    Lillevaasid. Oleme mõelnud ka selle peale, kuhu saaksite panna oma lõpupeo lillesülemid – meil on juba vaasid valmis.

🎓    Fotograaf. Soovi korral kutsume jäädvustama teie pidu professionaalse fotograafi. 

Hind

Kolmetunnise eksklusiivrendi hind (Emajõe Maja aed ja alumine korrus koos verandaga on teie päralt) algab 189 eurost. 

Emajõe Maja ruumikas aed

Emajõe Maja aed on ruumikas - siin on mõnus pidada pidu paarikümne külalisega, kuid siin tunneb ennast hästi ka hoopis suurem seltskond. Õunapuud pakuvad palavaga varju. Vihma korral saab kolida verandale või hoopis tuppa.

Tütre leerist jäi kogu suguvõsale enim meelde leeripidu - taldrikutega aias, lilled, päike, mahe muru... ei kujutagi paremat paika suvise elegantse elamuse raamiks. Aitäh! Tuleme kindlasti tagasi!

Loone Ots

Küsi pakkumist

Address

Emajõe Maja
Emajõe 8, Tartu

Perenaine Bia Aun
+372 520 7218

  • Facebook
bottom of page